У свято дня Святого Духа в кафедральному храмі Карпатської єпархії УАПЦ в Ужгороді відслужили божественну літургію

 DSC272520 червня 2016 року, у свято дня Святого Духа у кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді було відслужено божественну літургію, яку очолив Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією, у співсужінні протоієрея Олександра Смоліна, ігумена Антонія Хвіц, протоієрея Романа Бобая та диякона Івана Жабляка. Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви та Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.

Духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами. Особливі молитви до Господа Бога були піднесені за збереження життя кожного українського воїна, добровольця і волонтера, які у наші дні боронять нашу святу українську землю від підступного московського ординця. З проповіддю до прихожан звернувся протоієрей Олександр Смолін, який доніс до парафіян історію свята та привітав усіх із днем Святого Духа.

Після проповіді протоієрея Олександра Смоліна та прийняття Святого причастя до прихожан храму з архіпастирською проповіддю звернувся Преосвященнійший владика Віктор в якій привітав парафіян з святом дня Святого Духа та 1983-річчям початку заснування Вселенської Церкви Христової та Української Автокефальної Православної Церкви у її складі, яке ми всі відсвяткували вчора, святкуючи день П’ятидесятниці.

Також владика Віктор привітав з Днем ангела прихожанку храму, віце-ректора Карпатського університету імені Августина Волошина Валерію Сіку, благословив її та подарував іменинниці ікону Почаївської Пресвятої Богородиці і святу просфору.

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом регента Марії Жабляк.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією