У Берегові, в неділю всіх Святих, в домовому храмі Карпатської єпархії УАПЦ відслужили божественну літургію

t1WQn9Q76PI26 червня 2016року, в неділю всіх Святих, з благословення Преосвященішого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви, в домовому храмі парафії на честь Успіння Пресвятої Богородиці в м. Берегово, було відслужено божествену літургію, яку очолив канцлер Консисторії єпархії, настоятель даної парафії протоієрей Сергій Урста.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя - Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією.

Під час богослужіння згадувалися воїни АТО, добровольці, волонтери та мирні мешканці, а також ті хто боронить Україну від московсько-путінських окупантів та терористів.

По завершені божественної літургії протоієрей Сергій Урста звернувся до прихожан з повчальною проповіддю .

Після проповіді протоієрей Сергій Урста також відслужив молитву за Україну та на замовлення прихожан заупокійну літію за спочилими у Бозі рідними.

Божественна літургія супроводжувалась читанням богослужбових текстів та церковним співом за участі студента Української богословської академії Карпатського університету іподиякона Владислава Лазаря. 

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський