В День пам’яті всіх Святих в у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Карпатської єпархії УАПЦ в смт. Чинадієво відслужили божественну літургію

 DSC148926 червня 2016 року, в День пам’яті всіх Святих, у Свято-Миколаївському чоловічому монастирі Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви смт. Чинадієво Мукачівського району відслужили божественну літургію.

Божественну літургію очолив настоятель монастиря архімандрит Миколай Реківчак у співслужінні протоієрея Романа Бобая.

Під час богослужіння підносились імена православних Першоієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя, Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви та Преосвященнійшого Віктор, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ.

З проповіддю до присутніх звернувся протоієрей Роман Бобай, під час якої зокрема, отець Роман передав для прихожан вітання та благословення від Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української Автокефальної Православної Церкви.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський