Парафія УПЦ КП в Ужгороді, яку шляхом примусу та фальшування документів намагались долучити до Мукачівської єпархії УПЦ МП, перейшла до складу Карпатської єпархії УАПЦ

45674564Володимира і кн. ОльгиЗакарпатською обласною державною адміністрацією видано свідоцтво за № 334/2912 від 5 липня 2016 року про реєстрацію статуту у новій редакції релігійної громади Української Автокефальної Православної Церкви парафії на честь святих рівноапостольних кн. Володимира та кн. Ольги у м. Ужгород Закарпатської області. Таким чином, відбулось завершення  державної реєстрації статуту у новій редакції вище зазначеної парафії, яка у відповідності до рішення загальних зборів парафіян  від 20 березня 2016 року офіційно перейшла до складу Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

До цього часу дана парафія належала до Закарпатської єпархії УПЦ Київського патріархату (2002 – 2004), згодом входила до складу Мукачівської єпархії УПЦ Московського патріархату (2004 – 2013). Під час Революції Гідності  (2013 – 2014) віруючі даної релігійної громади на чолі із настоятелем протоієреєм Сергієм Уманцівим заявили про вихід із складу Мукачівської єпархії УПЦ Московського патріархату і перейшли до Закарпатської єпархії УПЦ Київського патріархату (2014 – 2016).   Від так, дану релігійну громаду шляхом примусу та підробки документів, а також незаконного захоплення частини виділеної  їй земельної ділянки в районі вулиці Минайської, 71, в супереч волі віруючих та настоятеля,  намагались знову долучити до Мукачівської єпархії УПЦ Московського патріархату. Але релігійна громада з цим не погодилась і рішенням загальних зборів від 20 березня 2016 року увійшла до складу Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ, Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський привітав віруючих та настоятеля релігійної громади парафії на честь святих рівноапостольних кн. Володимира та кн. Ольги у м. Ужгород із успішним завершенням державної реєстрації статуту у новій редакції та побажав Божої допомоги на ниві служіння Церкві Христовій.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією