Блаженніший Макарій у м. Дублянах благословив святковий захід, присвячений 100 річчю від дня народження Патріярха Димитрія

csm IMG 0659 98b82cd6a222 вересня у Львівському національному аграрному університеті викладацько-студентським колективом, за сприяння Жовківсько-Кам'янка-Бузького декана митр. прот. Івана Саса було організовано святковий вечір, присвячений 100 річчю від дня народження Патріярха Димитрія.

На святковий концерт прибули Львівський благочинний митр. прот. Олег Древняк, Мостиський митр. прот. Іван Тиндик, Яворівський - митр. прот. Тарас Піджарко, ректор ЛДС УАПЦ - митр. прот. Василь Луцишин та усі священики Жовківсько-Кам'янка-Бузького деканату.

csm IMG 0643 4fbb20ab03

Звертаючись до молоді, Владика наголосив присутнім про необхідність пам'ятати і молитися за своїх родичів та наставників.

Цього дня перед присутніми виступила талановита молодь та їхні викладачі: хорові та танцювальні колективи студентів, колективи-народники, які виконали на народних інструментах цілий ряд піснеспівів.

На святковому заході було зацитовано витяги із послань до молоді, якими звертався Патріярх Димитрій через часописи "Наша Віра" та "Успенська вежа".

За активну підготовку та проведення заходу Блаженнішим Макарієм було нагороджено керівників колективів благословенними грамотами.

У фонд бібліотеки університету Предстоятель УАПЦ передав дорогоцінний подарунок - монографію Патріярха Димитрія по дослідженню іконопису Західної України (1 том).

Завершилися урочистості спільною молитвою "Боже великий, єдиний".

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією