Представники УАПЦ взяли участь у зустрічі Всеукраїнської Ради Церков з головою Служби безпеки України

29312731274 1705e2c067 z26 вересня 2016 року відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з головою Служби безпеки України Василем Грицаком. 

Участь у засіданні від УАПЦ взяли єпископ Вишгородський і Подільський Володимир (Черпак) та секретар Патріярхіїмитр. прот. Віталій Даньчак.

Під час зустрічі голова Служби безпеки України Василь Грицак закликав церкви допомогти державі у процесі звільнення заручників, які незаконно утримуються на території ОРДЛО.

Василь Грицак нагадав, що сьогодні Службою безпеки України встановлено 111 українців, які незаконно утримуються на тимчасово неконтрольованих територіях Донецької та Луганської областей, ще 499 – вважаються зниклими безвісти.

Також цього дня біля "Воріт смерті" у м. Києві відкрито пам'ятну дошку десяткам тисяч жертв, репресованих нацистським та комуністичним тоталітарним режимом . 
У заході взяли участь усі члени Всеукраїнської Ради Церков. Також відбувся круглий стіл за участю Голови СБУ пана В.Грицака з ВРЦ і РО. 
З ініціативи секретарі Патріярхії УАПЦ митр. прот. Віталія Даньчака проведення виїздного засідання Всеукраїнської Ради Церков у зоні АТО Головою СБУ та усіма представники Церков і релігійних організацій було підтримано одноголосно.

Повідомляє Патріархія УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією