Керівництво Тернопільської області зустрілось з Блаженнійшим Митрополитом Макарієм (Малетичем), Предстоятелем УАПЦ

545 11 грудня, після завершення роботи Собору Тернопільської та Хмельницької єпархій УАПЦ, в Тернополі відбулась робоча зустріч Блаженнійшого Макарія (Малетича), Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви з головою Тернопільської обласної державної адміністрації Степаном Барною та головою Тернопільської обласної ради Віктором Овчаруком.

Участь у зустрічі також прийняли Високопреосвященнійший Андрій (Абрамчук), митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархією, тимчасово керуючий Тернопільською і Хмельницькою єпархіями та Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ та начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Кульчицький.

В ході зустрічі, яка проходила в теплій і дружній обстановці, сторони обговорили питання співпраці та про стан справ у Тернопільській єпархії. Блаженнійший владика Макарій довів до відома керівництва Тернопільської області головні рішення Собору духовенства Тернопільської та Хмельницької єпархій, прийняті на засіданні 1 грудня. Зокрема було повідомлено про те, що архієпископ Мстислав (Гук) надалі не зможе очолювати дані єпархії, а новим керуючим Тернопільської єпархії духовенство області просить призначити на черговому засідання Архієрейського Собору УАПЦ Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією, залишивши за ним і керівництво Карпатською єпархією.

На завершення сторони привітали один одного із наступаючими різдвяними святами та домовились і надалі підтримувати співпрацю на благо української нації, Української держави та утвердження єдиної Помісної Автокефальної Української Православної Церкви.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією