Керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ єпископ Віктор надіслав співчуття рідним спочилого у Бозі митрофорного протоієрея Павла Джиджори, священнослужителя Залішицького деканату

pam19 грудня 2016 року відійшов у вічність митрофорний протоієрей Павло Джиджора, священнослужитель та настоятель парафій сіл Дорогичівка, Садки і Шутроминці Залішицького деканату Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.

Протоієрей Павло Джиджора народився 18 жовтня 1957 року в селі Заставці Монастириського району Тернопільської області. Навчався в Ленінградській духовній семінарії. В 1985 році був рукоположений в сан диякона і священика. В1988 році отець Павло був призначений священиком і настоятелем парафій сіл Дорогичівка, Садки і Шутроминці Залішицького деканату. У вересні 2016 року за станом здоров'я припинив священицьке служіння і після тяжкої хвороби 19 грудня відійшов у вічність.

З нагоди важкої, передчасної і непоправимої втрати Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви надіслав свої співчуття родині спочилого у Бозі митрофорного протоієрея Павла Джиджори та дав відповідні архієрейські благословення по єпархії щодо належної організації похорон.

Прощання та похорони відбудуться 20 грудня у храмі села Садки Заліщицького району та 21 грудня у храмі села Заставці Монастириського району.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією