Керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями УАПЦ провів зустріч з гендиректором ТТБ Романом Заяцем і удостоїв його високої церковної нагороди

IMG 20170426 14205626 квітня, Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви провів робочу зустріч із генеральним директором Тернопільської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України, заслуженим журналістом України Романом Михайловичем Заяцем.

В ході зустрічі, що проходила в приміщенні ТТБ, сторони обговорили питання співпраці між Тернопільською єпархією УАПЦ та Тернопільською філією Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Зважаючи на особистий внесок в розвиток української журналістики, заслуги перед Українською Автокефальною Православною Церквою та з нагоди 60-річчя з Дня народження (27.03.1957) Преосвященнійший владика Віктор удостоїв Романа Заяця високої церковної нагороди – ордена «Святого Архистратига Михаїла» І ступеню.

Під час зустрічі владику Віктора супроводжували протоієрей Петро Заяць, канцлер Консисторії єпархії, протоієрей Володимир Якубишин, обласний декан єпархії, декан Теребовлянського районного деканату, протоієрей Володимир Ільчишин, благочинний кафедрального храму Різдва Христового, економ чоловічого монастиря Різдва Христового в м. Тернополі та священнослужитель Іван Заяць, протодиякон кафедрального храму Різдва Христового в м. Тернополі, співробітник ТТБ.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією