В суботу перед неділею святих жінок мироносиць Преосвященнійший єпископ Віктор очолив Божественну літургію в Кафедральному храмі Різдва Христового Тернопільської єпархії УАПЦ в м. Тернополі

18209476 1303872769728646 459797084 o29 квітня 2017 року, у суботу перед неділею святих жінок мироносиць у кафедральному храмі Різдва Христового Тернопільської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Тернополі було відслужено Божественну літургію, яку очолив Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви.

Його Преосвященству співслужили протоієрей Петро Заяць, митрофорний протоієрей Володимир Ільчишин, митрофорний протоієрей Анатолій Залізницький, протоієрей Ігор Прийдун, протодиякон Петро Рубльовський, протодиякон Іван Заяць та ряд духовенства Тернопільської єпархії.

Під час богослужіння поминались імена православних ієрархів – Всесвятійшого Варфоломія, архієпископа Константинополя – Нового Риму, Вселенського Патріарха, Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви, Преосвященнійшого Віктора, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською і Тернопільською єпархіями.

Під час малого входу за заслуги перед Українською Автокефальною Православною церквою владика Віктор провів ряд церковних нагороджень духовенства.

Духовенство вознесло молитви до Господа Бога з проханням дарувати українському народу мир, національну і духовну єдність, благополуччя та утвердження єдиної Помісної Української Автокефальної Православної Церкви, а також перемогу Українського війська над московсько-путінськими окупантами і терористами.

Під час заупокійної ектенії владика Віктор просив прощення всіх земних провин, допущених з власної волі чи під примусом спочилими у Бозі за полеглими Героями, українськими воїнами, добровольцями, волонтерами, полоненими та мирними співвітчизниками, які полягли у наші дні в обороні земної, Богом даної нам, нашої Вітчизни від новітніх московських ординців.

Після богослужіння до парафіян з архіпастирським повчальним звернувся Преосвященнійший владика Віктор, який розповів про Заповіді Божі та одну із головних заповідей Господа Нашого Ісуса Христа про любов до ближнього.

Відтак, з нагоди ювілеїв – 60-річчя з Дня народження митрофорного протоієрея Степана Бачинського Преосвященнійший владика Віктор нагородив ювіляра орденом Святого Юрія Переможця ІІІ ступеню, а протоієрею Миколі Романюку вручив благословенну грамоту від Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви з нагоди 5-річчя пастирського служіння та 65-ліття від Дня народження.

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом кафедрального регента Галини Іванової.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією