Предстоятель УАПЦ позитивно оцінив рішення зборів духовенства Тернопільської єпархії

cerkva-678x381Як повідомляє сайт Патріархії УАПЦ, 15 червня у кафедральному соборі Різдва Христового м. Тернополя відбулися збори духовенства Тернопільської єпархії УАПЦ.

Згідно рішення Архієрейського собору участь у зборах прийняли також представники Архієрейського Собору та Патріяршої Ради, а саме: Високопреосвященніший Андрій (Абрамчук), Митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархією, Високопреосвященніший Герман (Семанчук), Архієпископ Чернівецький і Хотинський, Преосвященніший Кирило (Михайлюк), єпископ Ужгородський і Закарпатський, керуючий Закарпатською єпархією УАПЦ та о. Ігор Прийдун, член Патріаршої Ради УАПЦ.

Метою зборів духовенства УАПЦ було унормування єпархіяльного життя та узгодження кандидатури правлячого архієрея.

Митрополитом Андрієм було зачитано до тернопільського духовенства листа від Предстоятеля УАПЦ, у якому був заклик до прийняття компромісного рішення (даний документ носить внутрішньо-церковний характер та не підлягає поширенню у ЗМІ).

Збори відбулися у закритому форматі.

Духовенством одноголосно прийнято рішення просити Архієрейський Собор та Патріаршу Раду тимчасово повернути на посаду керуючого Тернопільською єпархією УАПЦ Преосвященнішого Віктора (Бедь), Єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією УАПЦ для унормування єпархіяльного життя та передачі єпархіяльної документації наступнику.

Духовенством було також погоджено кандидатуру на вікарного єпископа Тернопільської єпархії УАПЦ – архімандрита Даниїла з осідком у м. Тернополі, який після хіротонії повинен перейняти документацію єпархії.

Предстоятелем Блаженнішим Макарієм схвально оцінено прийняте рішення духовенства Тернопільсьткої єпархії УАПЦ.

Владика Макарій висловлює вдячність за порозуміння та висловлює впевненність у подальшій співпраці З духовенством Тернопільської єпархії УАПЦ на чолі з обласним деканом митр. прот. Володимиром Якубишиним та о. канцлером Петром Зайцем.

Прес-служба Патріархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією