Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор привітав хористку кафедрального храму в м. Ужгород Марію Харчук з ювілеєм з Дня народження та відзначив церковною нагородою

 DSC065024 вересня 2017 року, в кафедральному храмі Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви на честь апостола українського Андрія Первозванного Преосвященнійший Віктор (Бедь), єпископ Мукачівський та Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ привітав хористку кафедрального храму Марію Харчук з її славним ювілеєм, 60-річчям з Дня народження, який вона відсвяткувала 20 вересня.

У своєму привітанні владика Віктор побажав ювілярці щастя, душевного спокою, родинного благополуччя та Божої допомоги на життєвому шляху.

За особистий внесок у збереження, розвиток і примноження українського церковного піснеспіву, за заслуги перед Українською Автокефальною Православною Церквою та з нагоди ювілею 60-річчя з Дня народження Преосвященнійший єпископ Віктор (Бедь) відзначив пані Марію Харчук медаллю «Знамення Пресвятої Богородиці» І ступеню.

До вітань Владики також приєдналися і представники духовенства, хористів та парафіян кафедрального храму апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії УАПЦ в м. Ужгород.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський