Представники КаУ та УУБА прийняли участь в міжнародній богословській науковій конференції у Волинській православній богословській академії (м. Луцьк)

61296187 2365137617142566 2991852129376796672 o30 травня 2019 року, в м. Луцьку, на базі Волинської православної богословської академії було проведено міжнароднунаукову богословську конференції «Святість людського життя: даність і перспективи».

Доктор філологічних наук, доцент кафедри історії церкви та теоретичного богослов’я Карпатського університету імені Августина Волошина та Ужгородської Української богословської академії Нікольський Євген Володимирович, прийняв участь в міжнародній богословській науковій конференції, яка відбулася на базі Волинської православної богословської академії в м. Луцьк, темою якої була: «Святість людського життя: даність і перспективи».

Розпочалася конференція з вступного слова ректораВолинської православної богословської академії доцента, протоїєрея Володимира Вакіна.

Участь в конференції прийняли науковці, які представляли ряд закладів вищої освіти та закладів вищої духовної освіти України та із-за кордону.

Від Карпатського університету імені Августина Волошина (м. Ужгород) та Ужгородської української богословської академії прийняв професор Євген Нікольський, який виступив із науковою доповіддю на тему: «Поняття «святість» у філософсько-релігійному дискурсі».

Також на конференції з вітальними словами, науковими доповідями та науковими повідомленнями виступили: професор Валентин Талах (Луцький національний технічний університет), професор Наталія Павліха (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), професор Ірина Преловська (Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України), протоієрей Андрій Дудченко (Київська православна богословська академія), професор Артемі Еіріні (Богословська школа Православного університету, Кіншаса, Конго), доцент Дар’я Морозова (Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова), протоієрей Георгій Коваленко (Відкритий православний університету святої Софії-Премудрості, м. Київ) та інші.

За результатами роботи конференції буде видано збірник матеріалів.

Прес-служба КаУ та УУБА.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією