Предстоятель ПЦУ розповів, як у Софії Київській відбуватиметься свято Хрещення Руси-України

maxresd8654efaultУрочисте богослужіння з нагоди 1031-ї річниці Хрещення Руси-України буде проведено на території древньої святині – Святої Софії Київської, яка є знаковим місцем і для ПЦУ. Зокрема, саме тут було проведено Об’єднавчий Собор, нагадав Предстоятель ПЦУ Епіфаній в ексклюзивному інтерв’ю Релігійній правді. “Вперше там на Різдво служили, коли було привезено Томос про автокефалію, а також відбулась моя інтронізація …

Урочисте богослужіння з нагоди 1031-ї річниці Хрещення Руси-України буде проведено на території древньої святині – Святої Софії Київської, яка є знаковим місцем і для ПЦУ.

Зокрема, саме тут було проведено Об’єднавчий Собор, нагадав Предстоятель ПЦУ Епіфаній в ексклюзивному інтерв’ю Релігійній правді.

“Вперше там на Різдво служили, коли було привезено Томос про автокефалію, а також відбулась моя інтронізація як Предстоятеля, тому це місце є особливим місцем для нашої Церкви. Це історичний осідок Київських митрополитів, тому урочисте богослужіння відбудеться саме на території цієї визначної для українського православ’я не тільки пам’ятки, але й духовного історичного центру”, – повідомив митрополит Епіфаній.

“Звідтіля після завершення урочистої божественної літургії ми вирушимо хресним ходом до пам’ятника великому князю Володимиру, де буде звершено подячний молебень, і всі святкування завершаться вже у Михайлівському золотоверхому монастирі”, – додав Предстоятель.

Також він зазначив, що цього дня з Константинополя буде привезено мощі одного з великих святих, основоположника Української православної церкви – святого апостола Андрія Первозванного як дар від Матері-Церкві.

Вони прибудуть напередодні святкування, 27 липня.

28 липня мощі перебуватимуть разом зі священнослужителями у Святій Софії, під час хресного ходу, а після чого протягом декількох днів перебуватимуть на території Михайлівського золотоверхого монастиря у кафедральному соборі, розповів митрополит Епіфаній.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією