Преосвященнійший Владика Афанасій відзначив священика-волонтера нагородою

DSC04116 1024x768Настоятеля Свято-Троїцького храму села Фрунзівки, що на Глобинщині, отця Євгена Пономаренка, члена Волонтерського центру Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви Преосвященніший Афанасій, архієпископ Харківський і Полтавський УАПЦ нагородив благословенною грамотою за вагомий внесок як у розбудову духовності на теренах Полтавщини, так і за пастирську та матеріальну опіку в зоні АТО українськими військовими-самовідданими оборонцями на східному фронті кордонів нашої держави від підступної окупації Росією.

«Отець Євген доставляє доброчинні вантажі до Дзержинська на передню лінію оборони вірних захисників Сходу України від російських бойовиків, – повідомив прес-секретар та керівник Волонтерського центру ХПЄ УАПЦ протодиякон Олександр Горай. – Настоятель Свято-Троїцької церкви, клірик Харківсько-Полтавської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, опікується бійцями Кіровоградської 42-ї бригади територіальної оборони, яка базується в Костянтинівці. Отець Євген Пономаренко благодійно доправив на передову дерево для будівництва бліндажів, організував та зібрав гуманітарну допомогу підприємець Ярослав Химинець», повідомляє сайт Новини Полтавщини.

«Відзначивши духовну та волонтерську діяльність ієрея Євгена Пономаренка, владика Афанасій вручив йому вишиту сорочку – подарунок-нагороду від заслуженої мисткині народної творчості України, вишивальниці Полтавського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України Віри Забори», – зауважила голова обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада», член Волонтерського центру ХПЄ УАПЦ Валентина Шемчук. – Сорочка мережана червоними і чорними нитками як символ-оберіг сповненого мрій і тривог буття. Нехай ці кольори принесуть у домівку отця Євгена й у кожну українську оселю родинний затишок і сердечне тепло… А на Українську землю нехай прийде Божа благодать, мир і єдність…»

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією