Визначено склад Священного Синоду на літній синодальний період

1445020320201 березня 2020 р. Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній визначив склад Священного Синоду на літній синодальний період (1 березня – 31 серпня 2020 р.)

Окрім Головуючого та постійних членів Синоду митрополита Львівського Макарія та митрополита Вінницького і Барського Симеона, відповідно до п. 1 розділу V Статуту та з урахуванням рішень Архієрейського Собору від 14 грудня 2019 р., членами Синоду на відповідний період є:

Андрій, митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархією; Димитрій, митрополит Львівський і Сокальський; Мефодій, архієпископ Сумський і Охтирський; Сергій, архієпископ Донецький і Маріупольський; Михаїл, архієпископ Вінницький і Тульчинський; Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький; Іларіон, архієпископ Рівненський і Острозький; Герман, архієпископ Чернівецький і Хотинський; Симеон, архієпископ Дніпровський і Криворізький.

У своїй Доповіді на Архієрейському Соборі Блаженнійший Митрополит Епіфаній зазначив: «Статутом передбачено два піврічних періоди – з березня по серпень і з вересня по лютий – після завершення яких відбувається ротація частини членів Синоду. Для того, щоби цей механізм піврічної ротації запрацював, слід після завершення річного періоду повноважень членів Синоду частині з них продовжити виконання обов’язків до серпня 2020 р. Отже, з 1 березня наступного року буде призначено частину нових членів Синоду, а решта зміниться з 1 вересня і таким чином визначений Статутом механізм запрацює повноцінно». Доповідь Предстоятеля була підтримана Архієрейським Собором у п. 7 його Постанов: «Підтримати викладені у Доповіді Митрополита Київського і всієї України Епіфанія на Соборі оцінки та пропозиції і взяти їх до уваги у подальшій праці з розбудови Помісної Церкви».

Пресслужба Київської  Митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)

Джерело: www.pomisna.info

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією