Епіфаній: Ми повинні цінувати великий дар свободи, який маємо зараз

133325072020Митрополит Київський і всієї України Епіфаній поділився своїми враженнями з першої поїздки Україною після послаблення карантину. Про це Предстоятель написав на своїй сторінці у Facebook.

«Щирі емоції, душевні зустрічі з вірними, щасливі посмішки дітей, вдячність на вустах і у серцях людей – все це пригадується дорогою до Києва. Протягом цього тижня я вперше після послаблення карантинних обмежень відвідав різні єпархії на Заході та Сході України, і скрізь відчував радість та єднання, віру в перемогу над згубною пошестю та дух взаємопідтримки і братерства, який допомагає долати різні життєві негаразди та наслідки негоди. Сердечно вдячний Господу, нашому духовенству та усім вірним – від найстарших до наймолодших – за можливість відчути цю всеохопну підтримку й любов, яка справжнім теплом відлунює у моїй душі», — зазначив Епіфаній.

За його словами, об’єднавшись у спільній молитві, разом з жителями Львівщини, Івано-Франківщини, Харківщини молилися за мир в Україні, за вічну пам’ять наших героїв та полеглих захисників вітчизни, за здоров’я і мудрість сучасників.

«Ми повинні цінувати той великий дар свободи, державної і церковної незалежності, який, завдяки Божій ласці, маємо зараз. Але понад усе ми повинні берегти нашу єдність, бо саме в ній – сила. Нехай Господь наш Ісус Христос та Матір Божа захищають усіх українців від лихих дій та помислів ворога, а нашим захисникам дарують сили і Своє заступництво!», — додав митрополит.

«Часто, поринаючи в буденність справ, ми більше турбуємося про те, що і як буде завтра, плануючи наперед, живучи ніби не сьогодні, а вже у завтрашньому дні. Але кожен день Господь нам дарував для того, щоби ми творили добро й довершувалися, не відкладаючи на потім. Кожен день є цінним, особливим і неповторним. Саме тому ми повинні робити все, що належить, тут і зараз, покладаючись на Господа, Який подасть і звершить у свій час все, що нам потрібне для нашого добра і спасіння», — сказав Епіфаній.

Джерело: religionpravda.com.ua

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією