Блаженнійший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ благословив Всесвітній форум української молоді діаспори

00526 серпня, з благословення Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви члени комісії у справах молоді при Патріархії УАПЦ взяли участь у відкритті Всеукраїнського форуму української молоді діаспори – Одеса 2015.

Одразу після офіційного відкриття форуму та співу Державного Гімну України, слово для привітання та благословення від імені Блаженнійшого Митрополита Макарія було надано представнику Української Автокефальної Православної Церкви протоієрею Віталію Даньчаку, який зачитав вітальне послання Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви учасниками високого молодіжного зібрання української діаспори – Одеса 2015, повыдомляє прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ.

 

Дорога і люба серцю українська молоде!

Від повноти Української Автокефальної Православної Церкви вітаю цьогорічну Вашу зустріч, яка проходить у дні святкування Україною свята НЕЗАЛЕЖНОСТІ. Здебільшого через політичні, а також і економічні чинники Ваші родичі покинули Україну і оселилися у тих країнах, де вони змогли реалізуватися та відчути свою самобутність.

Насамперед Форум молоді - це історична подія, бо Ви прибули з різних куточків наших поселень. Ви маєте унікальну можливість познайомитися, поспілкуватися, поділитися своїм досвідом, почерпнути корисне і уникнути руйнації і асиміляції у своїй країні. Та найголовніше - Ви маєте можливість вільно відвідати свою історичну Батьківщину, чого багато років не могли зробити ваші родичі через політичну і репресивну систему, яка діяла в СРСР.

Головним чинником збереження української ідентичності була і залишається Церква. Як споруда вона збирає Вас у своїх стінах для спільної молитви до Бога, як інституція зберігає у лоні нашої української громади.

Українська Автокефальна Православна Церква розуміє духовні потреби української молоді із діаспори та щиро вболіває за її розвиток. Адже два наші Патріархи - і Мстислав, і Димитрій особливо уповали до молоді, оскільки значна частина їхнього життя пройшла в іншомовному середовищі США та Польщі.

УАПЦ розпочинала Майдан у 2013 р. і зачаровувалася національною гідністю, самовідданістю та жертовністю щодо установлення демократичних цінностей не тільки у Галичині, але і у всій державі. Вони повинні прижитися в Україні, щоб не зруйнувати прадідівське натхнення до заповідей Бога і високоморального християнського життя.

Вітаємо Вас, засилаємо молитви до Всевишнього за добрий початок та плідну і корисну працю для розвитку нашої української громади.

†Макарій,

Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією