Священики УАПЦ доставили благодійну допомогу зі Швейцарії в зону АТО

25 02 rusЗ 18 по 23 серпня львівські священики УАПЦ о. Олег Древняк (львівський благочинний) та о. Олег Малетич (с. Гончари, Пустомитівського району) відвідали зону АТО на Донбасі, повідомляє  сайт Львівської єпархії УАПЦ.

Корпус Миру Швейцарії (Peace Corps) в особі Мартіна Петера Ріссі (Martin Peter Rissi) та його дружини Катерини Ріссі з міста Лангенталь (Langenthal) вкотре зібрали благодійний вантаж та передали його для України через духовенство УАПЦ. В організації доставки вантажу зі Швейцарії, а це більше 3400 кілометрів, найактивнішу участь взяла Українська Автокефальна Православна Церква в особі священика-декана Олега Древняка (ставропігійська Церква Успіння Богородиці, м. Львів) та Благодійний фонд «Гуманітарні ініціативи» (м. Львів) в особі засновника Фонду, народного депутата України Ігоря Васюника та президента Фонду Ореста Чебеняка.

Львівськими парафіями УАПЦ було зібрано кошти на закупівлю продукції та витрати, що покривають доставку гуманітарної допомоги на передову.

19 серпня священики відвідали м. Красноармійськ Донецької області, де крім передачі допомоги, спілкування із вояками, організували освячення фруктів.

Наступні дні священики відвідали м. Артемівськ, Щастя, Старобільськ та с. Старий Айдар. У м. Старобільську на запрошення місцевих активістів священики звершили освячення волонтерського центру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

uba banner

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

varfolomey

Всесвятійший Варфоломей

Архієпископ Константинополя — Нового Риму,
Вселенський Патріарх


x 247c004d

Блаженнійший Макарій

Митрополит Київський
і всієї України,
Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський