Анонс: План заходів щодо увічнення пам'яті Героїв полеглих в ім'я Незалежної України

image00129 серпня понад двадцять громадянських об'єднань і церковних спільнот ініціюють проведення заходів щодо увічнення пам'яті Героїв полеглих в ім'я Незалежної України.

У ході заходів передбачається проведення урочистих богослужінь за здоров’я та життя Захисників Батьківщини (біля пам'ятника Володимиру) та за Упокій Героїв (на Інститутській). В урочистій ході об'єднаються представники цивільних спільнот, священики різних конфесій, сім'ї загиблих, друзі, побратими Героїв.

Церемонія завершиться Урочистою Панахидою Предстоятеля УАПЦ Митрополита Макарія та увімкненням Променів Гідності у пам'ять Воїнів Світла.

«Пам'ять про синів і те, що пам'ять ця дорога не тільки для їх сімей, але й для всієї України - це те, що піднімає дух людей і допомагає рідним подолати біль втрати. Про їхніх дітей пам'ятають. Їх подвиг - гордість Народу. Сім'ї наших захисників повинні це відчувати», - зазначив Голова ГО «Матері Миру» Швед В.І.

«У годину поневірянь, у годину болю, в тяжкі часи втрат духовенство вирішило, що воно повинно бути з людьми. Ось чому Предстоятель УАПЦ Блаженнійший Макарій та єпископат прийняли рішення про необхідність участі в церемонії «Пам’яті героїв України» і закликали всю духовну спільноту - представників усіх конфесій приєднається до заходів, як це було на Майдані, як це відбувається в АТО, де капелани всіх конфесій допомагають нашим захисникам знайти духовну опору та вистояти у нелегкий час», - вважає Митрофорний Протоієрей УАПЦ Віталій Дончак

Директор ДП «Український дім» Стельмащук Ю.І. : «Наша акція не політична і не демонстраційна. Це акт найглибшої поваги до полеглих, шанування й збереження пам'яті. Народ України створює сьогодні свою нову ідентичність як в радості перемог, так і в болі втрат. Але біль ця, як і радість, об'єднує, піднімає дух, допомагає пережити важкі часи і вийти на новий рівень національної єдності».

Програма проведення Церемонії:

12.00 - 13.30 Молебень за Здоров'я живих Героїв та всіх свідомих Патріотів. (Біля пам'ятника Володимиру Володимирська гірка).

14.30 - 15.30 Круглий стіл представників духовних конфесій та волонтерів по темі духовної підтримки народу України та Захисників Вітчизни. (Український Дім, Хрещатик 2)

15.00 -16.00 Нагорода патріотів України пам'ятними медалями на знак поваги та вдячності за підтримку Народу України в складну годину.

16.00-17.00 Урочиста хода на честь Героїв України. (від Європейської площі до Інститутської)

17.00-18.00 Панахида по Загиблим патріотам України. (кут Інститутської і Хрещатика)

18.00-19.00 Завершення церемонії, ходою вгору по Інститутській, і та увімкненням Променів Гідності і Вартою на честь Воїнів Світла.

Головні організатори заходів:

ГО «Матері Миру», БО «КРИЛА ДОПОМОГИ», ДП «Український Дім» », ГО «Народний Рух України», ГО «ЛЮДИ ОБ'ЄДНАНІ МАЙДАНОМ», відділ взаємодії з громадськими об'єднаннями УАПЦ.

Представник Громадського оргкомітету заходів, Євген Ноженко: «Організатори закликають усіх, кому небайдуже, вшанувати пам'ять Героїв, приєднатися до проведення церемонії та надати посильну допомогу».

Контактні телефони координаторів:

0950948009, 0935944220, 0987515915

Контактні телефони прес-служби:

044 361 52 21, моб. 094 9262221

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією