Блаженнійший Митрополит Макарій, Предстоятель УАПЦ прийняв участь у роботі саміту Всесвітнього альянсу релігій світу в м. Сеул Корейської Республіки

12032313 858052370977357 946606277 n18 вересня 2015 році, напередодні Міжнародного дня миру ​​ООН в м. Сеул Корейська Республіка пройшов перший щорічний саміт Всесвітнього альянсу релігій світу.

Участь у конференції взяли колишні і нинішні керівники держав, політики, релігійні лідери, голови верховних судів, юристи та представники молодіжних організацій світу.
Від України участь у саміті взяв Блаженніший Макарій Малетич, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви у супроводі декана Львівського деканату УАПЦ протоієрея Олега Древняка.
Метою проведення даного саміту є створення міжнародної площадки для політичних та релігійних лідерів світу, голів верховних судів, юристів, представників молодіжних організацій щодо обговорення проблем реалізації норм міжнародного право в галузі дотримання та забезпечення прав людини, зокрема і права на свободу віросповідування, та сприяння припиненню збройних конфліктів та досягненню миру в усьому світі.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією