Голова Комісії з духовності, освіти та катехізації УАПЦ благословив відкриття другої Міжнародної виставки «Вища освіта – 2015» у м. Львові

 DSC005716 жовтня, у Львівському палаці мистецтв відбулось відкриття другої Міжнародної виставки «Осінній салон «Вища освіта – 2015», в якій взяли участь понад 30 вищих навчальних закладів з України, Польщі, Австрії та Іспанії.
Організаторами виставки виступили: Міжнародний освітній центр і Львівська торгово-промислова палата.

З вступним словом та благословенням до учасників виставки звернувся Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією, голова Комісії з духовності, освіти і катехізації Української Автокефальної Православної Церкви, ректор Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії.

Карпатський університет імені Августина Волошина та Українську богословську академію, які також прийняли участь у даній виставці, представляли проректор з міжнародної роботи університету професор Олена Шимко та декан Української богословської академії доцент Сергій Урста.
В ході роботи виставки владика Віктор провів зустріч з представниками вищих навчальних закладів Польщі, підчас яких було обговорено питання співпраці вищих навчальних закладів УАПЦ і Польщі, Австрії, Іспанії, та зокрема, підписання міжнародних освітніх договорів про співпрацю між Карпатським університетом імені Августина Волошина, Українською богословською академією та європейськими університетами. Не менш змістовні зустрічі голова Комісії з духовності, освіти та катехізації УАПЦ провів з представниками українських ВУЗів, що прийняли участь у даній виставці та ознайомився з їх передовими досягненнями в галузі вищої освіти і науки.

Від Карпатської єпархії УАПЦ участь у виставці також прийняли референт правлячого єпископа читець Максим Бережний та завідувач канцелярією консисторії (єпархіального управління) читець Ілля Михайлов.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією