Українська Автокефальна Православна Церква видала настінний православний церковний календар на 2016 рік

12186245 918112484932365 2173649462521007371 oУ листопаді 2015 року, з благословення Блаженнійшого Макарія, Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви видавничою комісією УАПЦ видано настінний «Православний церковний календар 2016».

Цим календарем зручно користуватися як клірикам, так і вірним Української Автокефальної Православної Церкви. Для церковнослужителів і священнослужителів тут вміщенні рядові апостольські та євангельські читання на кожну неділю, а також на дванадесяті перехідні й неперехідні свята, а також дні пам'яті великих святих. Вказано також і недільні гласи. Відміченні й передсвята та віддання свят того чи іншого дванадесятого свята, оскільки від цього залежить богослужбовий устав цих днів. Крім того, великі свята та недільні дні виділені червоним кольором. Напередодні, звечора і в самі ці дні, православні віруючі обов'язково відвідують храм Божий і беруть участь у богослужіннях. Інші більше шановані дні церковного року виділені жирним шрифтом. В ці дні християни також беруть участь у богослужінні або, в тих місцевостях, де немає щоденного богослужіння в храмах, моляться в дома, читають Святе Письмо, життя святих, займаються доброчинними справами і до обіду не виконують тяжкої фізичної праці.
Календар виданий в трьох варіантах з образами: Господа нашого Ісуса Христа, Покрова Пресвятої Богородиці та Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією