Чотири місяці св. Літургії під відкритим небом

csm 12806017 815432188602185 3328343401062879695 n d0e09d00906 березня Предстоятель УАПЦ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Макарій очолив св. Літургію біля Андріївського Собору м. Києва.

Владиці співслужили клірики Андріївського собору м. Києва: митр. прот. Віталій Даньчак, прот. Іван Сімаков, прот. Юрій Стельмащук.

В часі св. Літургії Блаженніший Макарій возніс молитви до Всевишнього за український народ та його добробут, за мир в державі та припинення війни.

Нагадаємо, що кафедральний храм УАПЦ Андріївський собор у м. Києві зачинений владою вже 4 місяці з причини ремонтних робіт, які до цього часу так і не розпочалися. Незважаючи на складні погодні умови взимку, богослужіння відправляються щонеділі та усі свята.

Як зазначив у коментарі ключар храму митр. прот. Віталій Даньчак: "Це випробування ми пройдем ! Вже 4-й місяць під відкритим небом щораз при молитві споглядаєш на веливачий і намолений століттями Андріївський Собор - духовний символ УАПЦ. Всю зиму: в мороз, сніг, дощ... З Богом в серці нічого не страшно. Дивує лиш одне, як люди використовуючи різні методи, воюють із Церквою, тобто із Богом. Історія УАПЦ написана мучениками землі української, які своїм життям та подвигом благочестя в минулому столітті зберегли історію та показали, що Церкву знищити неможливо. Нам прикро, що дехто думає що сьогодні УАПЦ можна зламати".

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією