Відбулася зустріч представників Духовної місії Карпатської єпархії УАПЦ в Чехії та Української суботньої школи в Празі

praga22 травня 2016 року, в м. Прага, відбулася зустріч голови Духовної місії Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Чехії при Місії Української Православної Церкви в Чеськії Республіці (надалі Духовна місія) та Місії УПЦ в Чеській Республіці (надалі Місія) ієромонаха Афанасія Шрамко з директором Української суботньої школи «Ерудит» пані Марією Гаврилюк.

Ієромонах Афанасій Шрамко передав благословення та найкращі побажання колективу та учням Української суботньої школи «Ерудит» в Празі від Преосвященнійшого Віктора Бедь, єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією, голови Комісії з духовності, освіти та катехізації Української Автокефальної Православної Церкви. В ході зустрічі сторони обговорили питання співпраці в духовно-просвітницькій галузі між Духовною місією, Місією та суботньою школою «Ерудит». Також темою зустрічі було ознайомлення із напрацьованими проектами, зокрема, в найближчих планах Духовної місії та Місії є відкриття недільної православної школи в м. Прага Чеської Республіки.
За особистий внесок в заснування та розвиток Української суботньої школи «Ерудит» в Празі, голова Духовної місії та Місії ієромонах Афанасій Шрамко нагородив пані Марію Гаврилюк, директора школи – Благословенною Грамотою Місії.
У зустрічі також взяли участь заступник голови Духовної місії та Місії ієрей Тарас Михайлів, а також голова наукового комітету Місії Олександр Юдін та меценат Євгеній Марков.

Прес-служба Духовної місії Карпатської єпархії УАПЦ в Чехії

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією