Представники духовенства Карпатської єпархії УАПЦ освятили меморіальну дошку на честь полеглого українського воїна-героя Юрія Біровчака

 DSC098030 вересня 2016 року, в школі № 17 в селі Доманинці Ужгородського району урочисто відкрили та освятили меморіальну дошку на честь полеглого в АТО українського воїна-героя Юрію Біровчака (01.06.1969 – 26.11.2015 рр.).

Захід розпочався з звучання Державного гімну України та хвилини мовчання за усіма загиблими українськими воїнами, які у наші дні віддали свої життя в обороні України від підступних московсько-путінських окупантів і терористів на Сході України.

З словом до присутніх звернулися:  підполковник Микола Журавльов, військовий комісар Ужгородського об'єднаного військового комісаріату, учасники бойових дій на Сході України, представники учительського колективу та учнів Доманинської середньої школи № 17, національно-патріотичних організацій та місцевого самоврядування. У своєму виступі військовий комісар розповів про героїчний військовий шлях полеглого старшого солдата Юрія Біровчака, на честь якого було встановлено меморіальну дошку на школі де він навчався в с. Доманинці Ужгородського району.

З благословення Преосвященнійшого Віктора (Бедь), єпископа Мукачівського і Карпатського, керуючого Карпатською єпархією Української  Автокефальної  Православної  Церкви  представники єпархіального духовества протоієрей Роман Бобай у співслужінні ієродиякона Іллі Михайлова відслужили заупокійну літію за полеглим воїном-героєм  та освятили пам’ятну меморіальну дошку на його честь. Участь у відправленні заупокійної літії та освяченні меморіальної дошки також прийняв настоятель Свято-Успенського храму с. Доманинці Мукачівської єпархії УПЦ МП протоієрей Іван Кемінь.

Хід богослужіння супроводжувався церковним співом під керівництвом регента кафедрального храму апостола українського Андрія Первозванного Карпатської єпархії УАПЦ в м. Ужгороді читця Юрія Ропонича.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією