Керуючий Карпатською єпархією УАПЦ єпископ Віктор Бедь очолив богослужіння з виносом Святої Плащениці в кафедральному храмі в Ужгороді

 DSC067929 травня 2016 року, в Страстну п'ятницю, день в який Господь наш Ісус Христос пройшов через неправедне засудження, приниження та страшні тортури, в кафедральному храмі апостола українського Андрія Первозваного Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви в Ужгороді (вул. Гойди, 4) було відслужено вечірню з виносом Святої Плащаниці.

Богослужіння очолив Преосвященнійший Віктор Бедь, єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Карпатською єпархією УАПЦ у співслужінні протоієрея Сергія Урсти, протоієрея Олександра Смоліна, протоієрея Романа Бобая, ієромонаха Антонія Хвіц та диякона Івана Жабляка.

Під час богослужіння були присутні парафіяни храму та студенти Української богословської академії та Ужгородського богословського коледжу Карпатського університету.

З архіпастирським словом до парафіян звернувся Преосвященнійший єпископ Віктор Бедь, який закликав кожного пам'ятати цей день, коли Господь наш Ісус Христос відав себе на приниження та страшні тортури заради нашого спасіння.

Поклоніння до Плащаниці триватиме два дні – до великодньої служби, тобто до пізнього вечора суботи, і за кілька хвилин до великоднього хресної ходи її внесуть назад у вівтар.

Прес-служба Карпатської єпархії УАПЦ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Фоторепортажі

Prev Next

Відеорепортажі

Prev Next

УУБА реклама 2020 березнь

УжБК УУБА реклама 2020 березень

Карта єпархії

   (Закарпатська область)
zakarpatie map

x 247c004d

Блаженніший Епіфаній

Митрополит Київський
і всієї України, Предстоятель
Православної Церкви України


 DSC1632

 

Преосвященнійший Віктор

єпископ Мукачівський і Карпатський, керуючий Мукачівсько-Карпатською єпархією